W tym roku gazony z hortensjami na ul. Królewskiej zostały uzupełnione roślinami jednorocznymi – pojawił się wilec i gaura kwitnąca na różowo. Natomiast donice na Placu Wolności zagospodarowane zostały cyniami, gaurami oraz kosmosami.

 

 

Przejdź do treści